Kiedy mielibyśmy przygotować ewidencję, na której znalazłyby się najpopularniejsze i wręcz legendarne już zabawki dla dziewczynek, to z całą pewnością nie zdołałoby zabraknąć na niej tipiu. Ta spopularyzowana ponad sześć dekad temu leciutka, plastikowa obręcz, zapewniała wiele godzin znakomitej rozrywki już niejednemu pokoleniu dzieci.


Chociaż wydawać może się się, że kręcenie tipiem jest niezwykle łatwe, to w rzeczywistości będzie to spore wyzwanie. Jeżeli kiedykolwiek podejmowaliście próby utrzymać tipi w ciągłym ruchu, jedynie przy wykorzystaniu swoich bioder, idealnie zgrywając się z jego rytmem, wiecie, że nie będzie należeć to do najłatwiejszych z zadań.

Namiot tipi dla dzieci: https://funwithmum.com/pl/namioty-tipi-zabawa/namioty-tipi/namiot-tipi

Pomimo tego, tipi zdobył sobie status wyjątkowej zabawki dla dziewczynek i właściwie wszelka mała panna posiadała gigantyczne umiejętności w operowaniu tą właśnie obręczą, a nawet kilkoma z nich jednocześnie!

W teraźniejszych czasach dostępne są o wiele bardziej atrakcyjne zabawki dla dziewczynek, nie będzie zmieniało to jednakże faktu, że wiele dzieci całkowity czas z obszerną uciechą sięga po teepee.